Radi Vám pomôžeme:

+420 722 933 770

(9:00–15:00)

Menu

Boll Smart 22 Regatta

Nie je skladom
Kód produktu
BOLL-116500058
Vaša cena (s DPH) 79,58 €
Vyradený z predaja
 • 365 dní na výmenu
 • Záruka 2 roky
Nie je skladom
 

Podrobnosti

Špičkový školský batoh s výškovo nastaviteľným chrbtovým panelom a množstvom praktických detailov.

Školský batoh Smart je navrhnutý tak, aby spĺňal požiadavky školákov na priestor aj funkčné využitie. Batoh rešpektuje anatómiu detského tela, dokáže sa teda detskému chrbtu optimálne prispôsobiť a zaistiť potrebný komfort pri každodennom nosení. Prepracovaný, výškovo nastaviteľný chrbtový panel umožní batohu, aby rástol s vaším dieťaťom a chránil jeho chrbát pred krivením. Vnútorný priestor batohu je prakticky navrhnutý tak, aby si vaše dieťa naučilo svoje veci organizovať už od raného veku. Batoh je vyrobený z nepremokavého materiálu, ktorý svojou pevnosťou pomáha predchádzať mechanickému poškodeniu. Pre dosiahnutie najvyššej možnej pasívnej ochrany je batoh vybavený dostatočným počtom reflexných prvkov po všetkých stranách tak, aby bolo dobre vidieť aj v šere či za zníženej viditeľnosti.

- ergonomické ramenné popruhy
- anatomicky tvarovaný bedrový pás
- výškovo nastaviteľný, mäkko polstrovaný a konštrukcií vystužený chrbtový systém SP pre rovnomerné rozloženie váhy batohu
- mäkko polstrovaný a konštrukcií vystužený chrbtový systém Spine Protection
- výškovo i dĺžkovo nastaviteľný hrudný popruh
- hlavná komora s oddeľovačom na učebnice a zošity formátu A4 a A5
- dve vnútorné vrecká zo sieťoviny pre prehľadnú organizáciu školských pomôcok
- bočné sieťované vrecká na veľkú fľašu na pitie
- rad bezpečnostných reflexných prvkov vpredu, vzadu aj zboku
- predné 3D vrecko na zips so sieťovaným vreckom vnútri

Viac informácií

More Information -awtawtawta
VýrobcaBoll
Farbamodrá
Objem22 l
Vrecko na notebooknie
Rozmery43 x 30 x 21 cm
Hmotnosť1000 g
Materiál95 % PES, 5 % PAD
RFID ochrana karietNe
Záruka2 roky

Recenzia

Zatiaľ žiadne recenzie Vaše úprimné hodnotenie pomáha ďalším zákazníkom vo výbere skvelého produktu.

  O značke

  Firma BOLL patrí medzi české firmy pôsobiace na trhu už viac ako dvadsať rokov. V roku 1984 prišla firma s vývojom a testovaním prvých typov trekingových batohov. Postupne sa začala vyvíjať, testovať a predávať batohy na expedície aj menšie batohy na každodenné použitie pod obchodným názvom Bell. V roku 1999 došlo k zmene obchodného názvu z Bell na BOLL. O dva roky neskôr bol sortiment produktov rozširený – na trh boli uvedené nielen ďalšie batohy (Road Runner a Trail Head), ale aj doplnky ako peňaženky, cestovné kapsičky, bedrové ľadvinky či cestovná výbava.

  V dnešnej dobe sa firma BOLL špecializuje na výrobu batohov a doplnkov pre extrémne a outdoorové športy. V ich ponuke tak nájdete rôzne druhy batohov, spacáky a doplnky od peňaženiek cez ľadvinky, cestovnú výbavu, batohy a doplnky pre deti.

  Batohy a všetky výrobky, ktoré firma BOLL navrhuje a vyrába, sú pred uvedením na trh náročne a komplexne testované. Veľká pozornosť je venovaná výberu použitých materiálov a kvalite výroby. Na vývoji a výrobe sa podieľajú nielen pracovníci a dizajnéri s dlhoročnými znalosťami aj praktickými skúsenosťami, ale tiež aktívni športovci, ktorí prinášajú cenné rady a praktické postrehy.

  Výroba sa zakladá na troch zásadných konceptoch. Prvým je funkčnosť výrobku, teda zváženie účelu použitia, funkcie, požadovanej záťaže, ale aj požadovaného tvaru a prístupnosti jednotlivých prvkov. Zostávajúce koncepty sú dizajn s ohľadom na ľudskú anatómiu, teda správne posadenie batoha na chrbte, a spoľahlivosť výrobkov zaručená správnou voľbou materiálov a správnymi výrobnými postupmi.

  Kategórie