Radi Vám pomôžeme:

+420 722 933 770

(9:00–15:00)

Menu

Boll Ranger 38-52 Cedar

Skladom
Kód produktu
BOLL-126500060
Vaša cena (s DPH) 127,88 €
Varianta CEDAR
Dostupnosť: Zvyčajne 4 dni
Sklad e-shop0 ks
Predajňa v Bratislave0 ks
 • Doprava ZADARMO
 • Vyzdvihnutie na predajni ZADARMO
 • 365 dní na výmenu
 • Záruka 2 roky
Do 4 dní
Doprava zadarmo
 

Podrobnosti

Univerzálny trekingový batoh vhodný na viacdenné cesty .

Batoh Boll Ranger 38-52 má ideálnu veľkosť na viacdenné výlety väčších detí a dospievajúcich . Je ideálnym riešením pre tých , ktorým už nestačí obyčajný detský batoh a ten určený pre dospelých je zase moc veľký . Batoh je koncipovaný pre postavy nad 130 cm . Vydajte sa na cestu za dobrodružstvom a majte chrbát v pohode s batohom Boll .

- výškovo nastaviteľný vzdušný chrbtový systém Bj2
- rad bezpečnostných reflexných prvkov
- nastaviteľný hrudný popruh
- anatomicky tvarované ramenné popruhy a bedrový pás
- predné 3D vrecko
- kompatibilný s vodnými rezervoármi
- kompresný popruh pod vekom
- hlavná komora s horizontálnou prepážkou na zips a plochým vreckom
- výškovo nastaviteľné a odnímateľné veko s dvoma vreckami
- rad upevňovacích bodov na pripevnenie výstroje
- horná expanzia
- kompresné popruhy
- pršiplášť

Viac informácií

More Information -awtawtawta
VýrobcaBoll
Farbakhaki
Objem52 l
Vrecko na notebookNie
Rozmery65 x 30 x 26 cm
Hmotnosť1500 g
Materiál90 % PES, 10 % PAD
RFID ochrana karietNe
Záruka2 roky

Recenzia

Zatiaľ žiadne recenzie Vaše úprimné hodnotenie pomáha ďalším zákazníkom vo výbere skvelého produktu.

  O značke

  Firma BOLL patrí medzi české firmy pôsobiace na trhu už viac ako dvadsať rokov. V roku 1984 prišla firma s vývojom a testovaním prvých typov trekingových batohov. Postupne sa začala vyvíjať, testovať a predávať batohy na expedície aj menšie batohy na každodenné použitie pod obchodným názvom Bell. V roku 1999 došlo k zmene obchodného názvu z Bell na BOLL. O dva roky neskôr bol sortiment produktov rozširený – na trh boli uvedené nielen ďalšie batohy (Road Runner a Trail Head), ale aj doplnky ako peňaženky, cestovné kapsičky, bedrové ľadvinky či cestovná výbava.

  V dnešnej dobe sa firma BOLL špecializuje na výrobu batohov a doplnkov pre extrémne a outdoorové športy. V ich ponuke tak nájdete rôzne druhy batohov, spacáky a doplnky od peňaženiek cez ľadvinky, cestovnú výbavu, batohy a doplnky pre deti.

  Batohy a všetky výrobky, ktoré firma BOLL navrhuje a vyrába, sú pred uvedením na trh náročne a komplexne testované. Veľká pozornosť je venovaná výberu použitých materiálov a kvalite výroby. Na vývoji a výrobe sa podieľajú nielen pracovníci a dizajnéri s dlhoročnými znalosťami aj praktickými skúsenosťami, ale tiež aktívni športovci, ktorí prinášajú cenné rady a praktické postrehy.

  Výroba sa zakladá na troch zásadných konceptoch. Prvým je funkčnosť výrobku, teda zváženie účelu použitia, funkcie, požadovanej záťaže, ale aj požadovaného tvaru a prístupnosti jednotlivých prvkov. Zostávajúce koncepty sú dizajn s ohľadom na ľudskú anatómiu, teda správne posadenie batoha na chrbte, a spoľahlivosť výrobkov zaručená správnou voľbou materiálov a správnymi výrobnými postupmi.

  Kategórie