Radi Vám pomôžeme:

+420 722 933 770

(9:00–15:00)

Menu

Boll Prophet 26

Nie je skladom
Zostáva len %1
Kód produktu
BOLL-135500
Dostupnosť: Zvyčajne 4 dni
 • 365 dní na výmenu
 • Záruka 2 roky
Do 4 dní
 

Podrobnosti

Prepracovaný batoh v elegantnom a uhladenom business štýle.

Doprajte si pohodlie nielen na cestách, ale aj každý deň v práci či v škole. Nenápadný batoh Prophet 26 je ideálnym funkčným riešením pre tých, ktorí ocenia nielen kvalitné materiály a spracovanie, ale predovšetkým komfortné nosenie každý deň.

- dve komory a predné 3D vrecko
- ochranné polstrované vrecko na tablet a laptop až 15,6 "
- špeciálne polstrované dno
- rad vnútorných a vonkajších vreciek
- zakladač na dokumenty
- anatomické ramenné popruhy
- vzdušné a komfortné chrbtové polstrovanie
- vystužený chrbtový diel

Viac informácií

More Information -awtawtawta
VýrobcaBoll
Objem26 l
Vrecko na notebookáno
Veľkosť notebooku15,6"
Rozmery48 x 33 x 23 cm
Hmotnosť1350 g
Materiál85 % PAD, 15 % PES
RFID ochrana karietNe
Záruka2 roky

Recenzia

Zatiaľ žiadne recenzie Vaše úprimné hodnotenie pomáha ďalším zákazníkom vo výbere skvelého produktu.

  O značke

  Firma BOLL patrí medzi české firmy pôsobiace na trhu už viac ako dvadsať rokov. V roku 1984 prišla firma s vývojom a testovaním prvých typov trekingových batohov. Postupne sa začala vyvíjať, testovať a predávať batohy na expedície aj menšie batohy na každodenné použitie pod obchodným názvom Bell. V roku 1999 došlo k zmene obchodného názvu z Bell na BOLL. O dva roky neskôr bol sortiment produktov rozširený – na trh boli uvedené nielen ďalšie batohy (Road Runner a Trail Head), ale aj doplnky ako peňaženky, cestovné kapsičky, bedrové ľadvinky či cestovná výbava.

  V dnešnej dobe sa firma BOLL špecializuje na výrobu batohov a doplnkov pre extrémne a outdoorové športy. V ich ponuke tak nájdete rôzne druhy batohov, spacáky a doplnky od peňaženiek cez ľadvinky, cestovnú výbavu, batohy a doplnky pre deti.

  Batohy a všetky výrobky, ktoré firma BOLL navrhuje a vyrába, sú pred uvedením na trh náročne a komplexne testované. Veľká pozornosť je venovaná výberu použitých materiálov a kvalite výroby. Na vývoji a výrobe sa podieľajú nielen pracovníci a dizajnéri s dlhoročnými znalosťami aj praktickými skúsenosťami, ale tiež aktívni športovci, ktorí prinášajú cenné rady a praktické postrehy.

  Výroba sa zakladá na troch zásadných konceptoch. Prvým je funkčnosť výrobku, teda zváženie účelu použitia, funkcie, požadovanej záťaže, ale aj požadovaného tvaru a prístupnosti jednotlivých prvkov. Zostávajúce koncepty sú dizajn s ohľadom na ľudskú anatómiu, teda správne posadenie batoha na chrbte, a spoľahlivosť výrobkov zaručená správnou voľbou materiálov a správnymi výrobnými postupmi.