Radi Vám pomôžeme:

+420 722 933 770

(9:00–15:00)

Menu

Boll Prophet 20 Salt and pepper/Bay

Skladom
Kód produktu
BOLL-132300029
Vaša cena (s DPH) 88,12 €
Varianta Salt&pepper/Bay
Dostupnosť: Zvyčajne 4 dni
Sklad e-shop0 ks
Predajňa v Bratislave0 ks
 • Doprava ZADARMO
 • Vyzdvihnutie na predajni ZADARMO
 • 365 dní na výmenu
 • Záruka 2 roky
Do 4 dní
Doprava zadarmo
 

Podrobnosti

Minimalistický batoh na notebook.

Elegantný batoh na notebook je vhodný predovšetkým pre náročnejších užívateľov, ktorí ocenia vysokú kvalitu prevedenia, rad funkčných prvkov a rôznych vreciek a v neposlednom rade minimalistický dizajn, ktorý sa skvele hodí k väčšine outfitov.

- polstrované vrecko na tablet alebo notebook veľkosti 14 "
- samostatná komora a predné 3D vrecko
- špeciálne polstrovanie dna
- rad vnútorných i vonkajších vreciek
- zakladač na dokumenty
- anatomicky tvarované ramenné popruhy
- vzdušné polstrovanie chrbta pre komfortné nosenie
- chrbtový systém Dynamic Air Flow

Viac informácií

More Information -awtawtawta
VýrobcaBoll
Farbasivá
Objem20 l
Vrecko na notebookÁno
Rozmery45 x 30 x 21 cm
Hmotnosť1080 g
Materiál85% PAD / 15% PES
RFID ochrana karietNe
Záruka2 roky

Recenzia

Zatiaľ žiadne recenzie Vaše úprimné hodnotenie pomáha ďalším zákazníkom vo výbere skvelého produktu.

  O značke

  Firma BOLL patrí medzi české firmy pôsobiace na trhu už viac ako dvadsať rokov. V roku 1984 prišla firma s vývojom a testovaním prvých typov trekingových batohov. Postupne sa začala vyvíjať, testovať a predávať batohy na expedície aj menšie batohy na každodenné použitie pod obchodným názvom Bell. V roku 1999 došlo k zmene obchodného názvu z Bell na BOLL. O dva roky neskôr bol sortiment produktov rozširený – na trh boli uvedené nielen ďalšie batohy (Road Runner a Trail Head), ale aj doplnky ako peňaženky, cestovné kapsičky, bedrové ľadvinky či cestovná výbava.

  V dnešnej dobe sa firma BOLL špecializuje na výrobu batohov a doplnkov pre extrémne a outdoorové športy. V ich ponuke tak nájdete rôzne druhy batohov, spacáky a doplnky od peňaženiek cez ľadvinky, cestovnú výbavu, batohy a doplnky pre deti.

  Batohy a všetky výrobky, ktoré firma BOLL navrhuje a vyrába, sú pred uvedením na trh náročne a komplexne testované. Veľká pozornosť je venovaná výberu použitých materiálov a kvalite výroby. Na vývoji a výrobe sa podieľajú nielen pracovníci a dizajnéri s dlhoročnými znalosťami aj praktickými skúsenosťami, ale tiež aktívni športovci, ktorí prinášajú cenné rady a praktické postrehy.

  Výroba sa zakladá na troch zásadných konceptoch. Prvým je funkčnosť výrobku, teda zváženie účelu použitia, funkcie, požadovanej záťaže, ale aj požadovaného tvaru a prístupnosti jednotlivých prvkov. Zostávajúce koncepty sú dizajn s ohľadom na ľudskú anatómiu, teda správne posadenie batoha na chrbte, a spoľahlivosť výrobkov zaručená správnou voľbou materiálov a správnymi výrobnými postupmi.

  Kategórie