Boll Bunny 6 Bunnies

Nie je skladom
Kód produktu
BOLL-123200034
Vaša cena (s DPH) 32,38 €
Varianta Bunnies
Vyradený z predaja
 • 365 dní na výmenu
 • Záruka 2 roky
Novinka
Nie je skladom
 

Podrobnosti

Batôžtek určený pre deti od výšky 85 cm s anatomicky tvarovanými ramennými popruhmi a polstrovaným chrbtom pre zdravé nosenie.


Tento batôžtek je určený pre predškolské deti od výšky 85 cm a je vhodný do škôlky, na krúžky aj do prírody. Vďaka veľmi nízkej hmotnosti, optimálnemu objemu, nepremokavej látke a kvalitnému chrbtovému systému s bedrovým a hrudným popruhom je spoľahlivým spoločníkom na výlety v každom teréne a do každého počasia.

 • ergonomicky tvarované ramenné popruhy, ktoré nekĺžu z ramien
 • čalúnený a vystužený chrbtový panel pre pohodlie a ochranu chrbta
 • nastaviteľný hrudný a bedrový popruh pre optimálne rozloženie váhy a zvýšenie stability na chrbte
 • hlavná komora so sieťovaným vreckom na zips
 • bočné sieťované vrecká na fľašu
 • bezpečnostné reflexné body vpredu aj vzadu, aby vaše dieťa bolo lepšie viditeľné
 • pútka na zavesenie príveskov alebo plyšákov
 • veľmi ľahký a nepremokavý materiál s PU záterom
 • nízka hmotnosť

Viac informácií

More Information -awtawtawta
VýrobcaBoll
Farbafialová
Objem6 l
Vrecko na notebookNie
Rozmery29 x 20 x 16 cm
Hmotnosť220 g
Materiál95 % polyester, 5 % polyamid
RFID ochrana karetNe
Záruka2 roky

Recenzia

K tomuto produktu zatiaľ nemáme žiadne recenzie.

  O značke

  Firma BOLL patrí medzi české firmy pôsobiace na trhu už viac ako dvadsať rokov. V roku 1984 prišla firma s vývojom a testovaním prvých typov trekingových batohov. Postupne sa začala vyvíjať, testovať a predávať batohy na expedície aj menšie batohy na každodenné použitie pod obchodným názvom Bell. V roku 1999 došlo k zmene obchodného názvu z Bell na BOLL. O dva roky neskôr bol sortiment produktov rozširený – na trh boli uvedené nielen ďalšie batohy (Road Runner a Trail Head), ale aj doplnky ako peňaženky, cestovné kapsičky, bedrové ľadvinky či cestovná výbava.

  V dnešnej dobe sa firma BOLL špecializuje na výrobu batohov a doplnkov pre extrémne a outdoorové športy. V ich ponuke tak nájdete rôzne druhy batohov, spacáky a doplnky od peňaženiek cez ľadvinky, cestovnú výbavu, batohy a doplnky pre deti.

  Batohy a všetky výrobky, ktoré firma BOLL navrhuje a vyrába, sú pred uvedením na trh náročne a komplexne testované. Veľká pozornosť je venovaná výberu použitých materiálov a kvalite výroby. Na vývoji a výrobe sa podieľajú nielen pracovníci a dizajnéri s dlhoročnými znalosťami aj praktickými skúsenosťami, ale tiež aktívni športovci, ktorí prinášajú cenné rady a praktické postrehy.

  Výroba sa zakladá na troch zásadných konceptoch. Prvým je funkčnosť výrobku, teda zváženie účelu použitia, funkcie, požadovanej záťaže, ale aj požadovaného tvaru a prístupnosti jednotlivých prvkov. Zostávajúce koncepty sú dizajn s ohľadom na ľudskú anatómiu, teda správne posadenie batoha na chrbte, a spoľahlivosť výrobkov zaručená správnou voľbou materiálov a správnymi výrobnými postupmi.

  Kategórie