Radi Vám pomôžeme:

+420 722 933 770

(9:00–15:00)

Menu
AKCIA: Využite zľavový kupón na 20 % zľavu na bežecké batohy. Kód kupónu: RETRO20. Platí do 14. 6. 2020 na nezľavnené produkty.

Visiaci kódový zámok TSA - strieborný

Nie je skladom
Kód produktu
REABAGS-3068
Vaša cena (s DPH) 9,26 €
Varianta Stříbrná
Vyradený z predaja
  • Doprava od 1,70 €
  • 365 dní na výmenu
  • Záruka 2 roky
Nie je skladom
 

Podrobnosti

Bezpečnostný TSA kódový zámok.

Bezpečnostný TSA zámok pre zipsové batožiny – umožňuje letiskovým kontrolórom, ktorí majú špeciálny „MASTER“ kľuč od všetkých TSA zámkov, vašu batožinu v prípade nejasností otvoriť a zase uzavrieť bez toho, aby tento zámok zničili.
Pri letu do niektorých destinácii, hlavne USA, sú tieto bezpečnostné kontroly bežné a pokiaľ nemáte TSA zámok, môže sa Vám bežný zámok vrátiť poškodený. Tento zámok berte ako naše odporučenie pre bezproblémovú cestu tam aj naspäť.

Nastavenie TSA číselného zámku:

1) Odomknete zámok pomocou kódu 000.
2) Otočte uško zámku o 90° proti smeru hodinových ručičiek a stlačte dolu. V stlačenej polohe otočte uško zámku o ďalších 90° v istom smere.
3) Teraz nastavte požadovanú číselnú kombináciu.
4) Vytiahnete uško zámku a otočte o 180° (do pôvodnej polohy) a stlačte.
5) Pretočte s číslami, tím dôjde k uzamknutiu zámku.
6) Zámok odomknete novým kódom.

Prosím, zapamätajte si Váš nový číselný kód.

Čo je to TSA (Transportation Security Administration)?
TSA, čiže Transportation Security Administration (Prepravná bezpečnostná správa), je systém vyvinutý v reakcii na 11. september 2001 k zvýšeniu bezpečnosti prepravných systémov Spojených štátov amerických. Kvôli starosti o bezpečnosť a ochranu pri cestovaní lietadlom kontrolujú bezpečnostní pracovníci každú batožinu, ktorá ide na palubu.
Toto typicky zahrnuje poslanie kufra cez skenovací prístroj, ktorý umožňuje TSA kontrolórom vidieť obsah, bez toho aby kufor museli otvárať. Občas ale musia kontrolóri prekontrolovať obsah batožiny fyzicky. Pokiaľ používate tradičný zámok, bude otvorený násilím, najčastejšie preštipnutím. TSA schválené zámky sú uspôsobené k tomu, aby ich TSA kontrolóri mohli otvoriť univerzálnym kľúčom.
Zámky sú bežnému užívateľovi doručené bez kľúča, ten majú iba TSA zmocnenci. Niektoré TSA zámky majú indikátor, ktorý vlastníka batožiny upozorní na to, že bol zámok otvorený univerzálnym kľúčom.
TSA je ochrannou známkou spoločnosti Travel Sentry (Cestovná hliadka), ktorá musí schváliť všetky dizajny zámkov a opatriť ich identifikačnou značkou v podobe červeného diamantu.

Kam cestovať s TSA zámkom?

V súčasnosti je bezpečnostnými pracovníkmi TSA kontrolovaných 450 letísk po celom svete. S kontrolou sa môžete okrem USA stretnúť tiež napríklad vo Veľkej Británii, na Novom Zélande, v Holandsku, Austrálii, Japonsku.

Viac informácií

More Information -awtawtawta
VýrobcaREAbags
Farbastrieborná
MateriálVýrobce neuvádí
RFID ochrana karetNe
Hmotnosť50 g
Záruka2 roky

Recenzia

K tomuto produktu zatiaľ nemáme žiadne recenzie.

    O značke

    Firma Reabags s viac ako dvadsaťročnou históriou sa zameriava na distribúciu cestovných kufrov a športové batožiny. Vďaka dlhoročným skúsenostiam ponúka zákazníkom kvalitné výrobky v klasickom vzhľade za prijateľné ceny. Spoľahlivé pánske a dámske kufríky zo syntetickej kože vám uľahčí cesty do práce a posunie vašu eleganciu o krok vpred.