Radi Vám pomôžeme:

+420 722 933 770

(9:00–15:00)

Menu
AKCIA: Využite kupón na 10% zľavu na batohy s objemom 21 - 30 litrov. Kód kupónu: 30LIT10. Platí do 5. 7. 2020 na nezľavnené produkty.

Tatonka Travel Zip L RFID B Navy

Nie je skladom
Kód produktu
TAT-2106094402NDF
Vaša cena (s DPH) 28,85 €
Varianta Navy
Vyradený z predaja
  • Doprava od 1,70 €
  • 365 dní na výmenu
  • Záruka 2 roky
Nie je skladom
 

Podrobnosti

Praktická peňaženka na zips.

Peňaženka Tatonka Travel Zip je skvelým pomocníkom nielen pri cestovaní, ale aj pri každodennom používaní. Domyslený dizajn s rôznymi priehradkami na karty a doklady uľahčí organizáciu. Integrovaná CRYPTALLOY® fólia blokuje rádiové vlny, čím zabraňuje odcudzení dát.

- široké otváranie na zips
- zadné vrecko na zips
- veľké priehľadné vrecko
- organizér na karty a doklady
- priehradka na mince
- pútko pre komfortné prenášanie

CRYPTALLOY® (RFID scan protection)
Špeciálna vrstva Cryptalloy® zaisťuje maximálnu ochranu pred kopírovaním údajov uložených na RFID čipu na frekvenciách od 100 kHz do 4 GHz. Cryptalloy® dokáže úspešne rušiť rádiové spojení. Ochranný film bol testovaný nezávislou inštitúciou TÜV Saarland, od ktorej dostal certifikát.

Viac informácií

More Information -awtawtawta
VýrobcaTatonka
Farbamodrá
FormátNa výšku
Priehradky na karty6
Priehradka na minceÁno
Priehradky na bankovky2
ZatváranieZips
Rozmery23 x 13 x 3 cm
MateriálT-Square Rip, CRYPTALLOY®
RFID ochrana karetÁno
Hmotnosť150 g
Záruka2 roky

Recenzia

K tomuto produktu zatiaľ nemáme žiadne recenzie.

    O značke

    Už v 80. rokoch si Winfried Schechinger všimol, že trh s outdoorovým vybavením v Európe rastie a založil firmu, ktorá bola predchodcom dnešnej rodinnej spoločnosti Tatonka. Tá bola založená v Bavorsku v roku 1993. Názov firmy pochádza z filmu Tanec s vlkmi, v siouxštine totiž "tatonka" znamená "bizón" – ten je symbolom života v súlade s prírodou, ktorá je zároveň človeku k úžitku. Tatonke tak nejde len o kvalitu tovaru, ale aj o společenskú a ekologickú zodpovednosť. Ich výrobné procesy sú čo najšetrnejšie k životnému prostrediu a ich zamestnanci pracujú vo veľmi dobrých podmienkach aj v továrni vo Vietname, kam sa záujemcovia môžu vybrať na prehliadku každý piatok dopoludnia (prehliadka je v angličtine).

    Firma sa svojím sortimentom zameriava na outdoorové vybavenie od spacákov a stanov, cez kempingový riad až po oblečenie a batohy. Všetky výrobky značky Tatonka sú skutočne kvalitné a zaručujú svojim majiteľom dlhodobé používanie. Vyrazte aj vy do hôr s bizónom!