Radi Vám pomôžeme:

+420 722 933 770

(9:00–15:00)

Menu

Tamrac Expedition 9

Nie je skladom
Kód produktu
TAMRAC-5589
Vaša cena (s DPH) 276,15 €
Varianta
Vyradený z predaja
  • Doprava ZADARMO
  • 365 dní na výmenu
  • Záruka 2 roky
Nie je skladom
Doprava zadarmo
 

Podrobnosti

Fotobatoh Tamrac Expedition 9, špeciálna konštrukcia pre zrkadlovku s nasadeným dlhým teleobjektívom, kvalitný systém popruhov, bedrový pás, systém pre pripevnenie statívu.

Profesionálny fotobatoh Tamrac Expedition 9. Tento batoh bol vytvorený špeciálne pre uloženie fotoaparátu s nasadeným teleobjektívom veľkej dĺžky. Okrem tela s nasadeným objektívom o ohniskovej vzdialenosti až 600 mm pojme batoh tiež niekoľko ďalších objektívov, blesk a veľa ďalšieho príslušenstva. Vnútorný priestor možno rozdeliť pomocou nastaviteľných priehradiek presne tak, aby odpovedal dĺžke nasadeného objektívu. Celé vnútro tašky je kvalitne vypchaté, uložené objektívy sú navyše zaistené pomocou sťahovacích pásikov. Dokonalá ochrana vašej fotovýbavy je teda zaručená.

Na vnútornej strane veka sa nachádzajú dve vrecká na uloženie filtrov. Špecialitou sú dve vrecká "wing", ktoré slúžia k uschovaniu dôležitého príslušenstva. Pre jednoduchú správu sú vybavené organizátorom Tamrac Memory & Battery Management System .

Maximálny komfort pri nosení zaisťuje špičkový systém ramenných popruhov s dvojitou vypchávkou a tiež bedrový a hrudný pás. Váš chrbát je pred potením ochránený systémom vzduchových vetracích kanálikov, a tak môžete nosiť batoh Tamrac Expedition pohodlne celý deň.

Fotobatoh je vybavený systémom QuickClip, ktorý zaručuje ľahké a vyvážené upevnenie statívu. Batoh Tamrac Expedition 9 je tiež vybavený úchytmi pre pripevnenie príslušenstva Strap Accessory System (S.A.S.) a Modular Accessory System (M.A.S.).

Viac informácií

More Information -awtawtawta
VýrobcaTamrac
Farbačierna
Objem62 l
Rozmery35 x 28 x 64cm
Vonkajšie rozmery35 x 28 x 64 cm
Vnútorné rozmery31 x 19 x 58 cm
Hmotnosť3,5 kg
Materiál900 Denier Poly Tek
RFID ochrana karetNe
Záruka2 roky

Recenzia

K tomuto produktu zatiaľ nemáme žiadne recenzie.

    Kategórie

    Produkt sa nachádza v: