Radi Vám pomôžeme:

+420 722 933 770

(9:00–15:00)

Menu

Tamrac Expedition 8

Nie je skladom
Kód produktu
TAMRAC-5588
Vaša cena (s DPH) 253,46 €
Varianta
Vyradený z predaja
  • Doprava ZADARMO
  • 365 dní na výmenu
  • Záruka 2 roky
Nie je skladom
Doprava zadarmo
 

Podrobnosti

Fotobatoh Tamrac Expedition 8, priestor pre až dve zrkadlovky, blesk a množstvo ďalších objektívov, oddelenie pre notebook 17", kvalitný systém popruhov, bedrový pás, systém pre pripevnenie statívu.

Tamrac Expedition 8 je najväčší fotobatoh od firmy Tamrac. Vďaka svojmu kvalitnému spracovaniu a dostatku miesta je tento batoh určený pre ozajstných profesionálov vyžadujúcich len to najlepšie. Batoh pohodlne pojme dva telá s nasadenými objektívmi, blesk a veľa ďalších objektívov a príslušenstva. Vďaka hlavnej vypchatej komore vybavenej nastaviteľnými priehradkami, je zaručená dokonalá ochrana Vašej fotovýbavy. Uložené objektívy sú navyše zaistené pomocou sťahovacích pásikov.

Tamrac Expedition 8 ďalej ponúka predné vrecko s vodovzdorným zipsom pre uloženie notebooku o veľkosti až 17". Na vnútornej strane veka sa nachádzajú tri vrecká na uloženie filtrov. Špecialitou sú dve vrecká "wing", ktoré slúžia k uschovaniu dôležitého príslušenstva. Pre jednoduchú správu sú vybavené organizátorom Tamrac Memory & Battery Management System .

Maximálny komfort pri nosení zaisťuje špičkový systém ramenných popruhov s dvojitou vypchávkou a tiež bedrový a hrudný pás. Váš chrbát je pred potením ochránený systémom vzduchových vetracích kanálikov, a tak môžete nosiť batoh Tamrac Expedition pohodlne celý deň.

Fotobatoh je vybavený systémom QuickClip, ktorý zaručuje ľahké a vyvážené upevnenie statívu. Batoh Tamrac Expedition 8 je tiež vybavený úchytmi pre pripevnenie príslušenstva Strap Accessory System (S.A.S.) a Modular Accessory System (M.A.S.). Viazacie pútka SpiderTabs po stranách slúžia pre pripevnenie výstroja alebo odevov.

Viac informácií

More Information -awtawtawta
VýrobcaTamrac
Farbačierna
Objem62 l
Vrecko na notebookáno
Veľkosť notebooku17"
Rozmery33 x 34 x 56cm
Vonkajšie rozmery33 x 34 x 56 cm
Vnútorné rozmery28 x 16 x 52 cm
Hmotnosť3,3 kg
Materiál900 Denier Poly Tek
RFID ochrana karetNe
Záruka2 roky

Recenzia

K tomuto produktu zatiaľ nemáme žiadne recenzie.

    Kategórie

    Produkt sa nachádza v: