Radi Vám pomôžeme:

+420 722 933 770

(9:00–15:00)

Menu

Tamrac Expedition 5

Nie je skladom
Kód produktu
TAMRAC-5585
Vaša cena (s DPH) 157,31 €
Varianta
Vyradený z predaja
  • Doprava ZADARMO
  • 365 dní na výmenu
  • Záruka 2 roky
Nie je skladom
Doprava zadarmo
 

Podrobnosti

Fotobatoh Tamrac Expedition 5, priestor pre až dve zrkadlovky, blesk a množstvo ďalších objektívov, oddelenie pre notebook 12", kvalitný systém popruhov, bedrový pás, systém pre pripevnenie statívu.

Profesionálny fotobatoh Tamrac Expedition 5. Tento batoh strednej veľkosti ponúka dostatok priestoru pre celú Vašu fotografickú výbavu. Batoh pojme až dve telá, blesk a niekoľko ďalších objektívov. Vďaka hlavnej vypchatej komore vybavené nastaviteľnými priehradkami, je ochrana Vašej fotovýbavy zaručená. Uložené objektívy sú navyše zaistené pomocou sťahovacích pásikov.

Tamrac Expedition 5 ďalej ponúka predné vrecko s vodovzdorným zipsom pre uloženie netbooku či notebooku o veľkosti až 12". Na vnútornej strane veka sa nachádzajú dve vrecká na uloženie filtrov. Špecialitou sú dve vrecká "wing", ktoré slúžia k uschovaniu dôležitého príslušenstva. Pre jednoduchú správu sú vybavené organizátorom Tamrac Memory & Battery Management System .

Maximálny komfort pri nosení zaisťuje špičkový systém ramenných popruhov s dvojitou vypchávkou a tiež bedrový a hrudný pás. Váš chrbát je pred potením ochránený systémom vzduchových vetracích kanálikov, a tak môžete nosiť batoh Tamrac Expedition pohodlne celý deň.

Fotobatoh je vybavený systémom QuickClip, ktorý zaručuje ľahké a vyvážené upevnenie statívu. Batoh Tamrac Expedition 5 je tiež vybavený úchytmi pre pripevnenie príslušenstva Strap Accessory System (S.A.S.) a Modular Accessory System (M.A.S.).

Viac informácií

More Information -awtawtawta
VýrobcaTamrac
Farbačierna
Objem32 l
Vrecko na notebookáno
Veľkosť notebooku12"
Rozmery32 x 25 x 41 cm
Vonkajšie rozmery32 x 25 x 41 cm
Vnútorné rozmery28 x 14 x 34 cm
Hmotnosť2050 g
Materiál900 Denier Poly Tek
RFID ochrana karetNe
Záruka2 roky

Recenzia

K tomuto produktu zatiaľ nemáme žiadne recenzie.

    Kategórie

    Produkt sa nachádza v: