Radi Vám pomôžeme:

+420 722 933 770

(9:00–15:00)

Menu
AKCIA: Využite kupón na 10% zľavu na batohy s objemom 21 - 30 litrov. Kód kupónu: 30LIT10. Platí do 5. 7. 2020 na nezľavnené produkty.

National Geographic 5162 stredný

Nie je skladom
Kód produktu
NG-5162
Vaša cena (s DPH) 121,15 €
Varianta
Vyradený z predaja
  • Doprava ZADARMO
  • 365 dní na výmenu
  • Záruka 2 roky
Nie je skladom
Doprava zadarmo
 

Podrobnosti

Fotobatoh kombinuje skvelú ergonómiu spolu s dobrými možnosťami uloženia krehkého fotografického vybavenia. Odnímateľné priehradky umožňujú prispôsobiť si úložný priestor. Zadný priestor potom slúži k uloženiu až 13" notebooku.

Fotobatoh kombinuje skvelú ergonómiu spolu s dobrými možnosťami uloženia krehkého fotografického vybavenia. Fotobatoh Earth Explorer je ideálnym riešením pre tých, ktorý sa rozhodnú zobrať svoje vybavenie so sebou do prírody.

Dolný vypchatý priestor slúži k uloženiu fotoaparátu / kamery a príslušenstva. Modulárne priehradky vám umožnia prispôsobiť si úložný priestor podľa vašich predstáv. Horný úložný priestor slúži k uloženiu jedla, oblečení, kníh a toaletných potrieb. Skrytá vrecko slúži k uloženiu cenností, ktoré sú oddelené od zbytku vybavenia. V prípade potreby umožňujú odnímateľné priehradky kombinovať horné a dolné skladovacie priestory pre maximalizáciu objemu.

Zadný vypchatý priestor potom slúži k uloženiu až 13" notebooku spolu s adaptérom. Tento priestor je ľahko dostupný oddeleným zipsom na boku fotobatohu.

Veľkosť: stredné

Viac informácií

More Information -awtawtawta
VýrobcaNational Geographic
Farbabéžová
Objem21 l
Vrecko na notebookáno
Veľkosť notebooku13"
Rozmery29 x 18 x 42 cm
Vonkajšie rozmery30 x 18 x 42 cm
Vnútorné rozmery29 x 10 x 23 cm
MateriálVýrobce neuvádí
RFID ochrana karetNe
Záruka2 roky

Recenzia

K tomuto produktu zatiaľ nemáme žiadne recenzie.

    O značke

    National Geographic je svetovým populárno-vedeckým mesačníkom, zaoberajúcim sa hlavne témou z oblasti geografie, prírody, etnológie a cestovania. História tohto časopisu sa začala písať už v roku 1888 vo Washington D. C. a je spojená so vznikom spoločnosti National Geographic Society. Táto spoločnosť mala za cieľ rozširovať geografické poznatky a zároveň podporovať vedecké poznanie. V našom obchode si môžete prezrieť a zakúpiť fotobatohy a fototašky National Geographic.

    Kategórie