Radi Vám pomôžeme:

+420 722 933 770

(9:00–15:00)

Menu

National Geographic 2477 veľká

Nie je skladom
Kód produktu
NG-55501000
Vaša cena (s DPH) 66,92 €
Varianta
Vyradený z predaja
  • Doprava od 1,70 €
  • 365 dní na výmenu
  • Záruka 2 roky
Nie je skladom
 

Podrobnosti

Fototaška umožní uchovať všetko vaše vybavenie. Vnútorné priestory sú vypchaté a umožňujú bezpečné uloženie všetkej techniky. Odnímateľné priehradky vám umožnia upraviť si vnútorné priestory podľa vašich predstáv.

Táto fototaška dokáže uchovať všetko vaše osobné vybavenie, fotoaparát alebo videokameru. Ochranné vypchaté zóny dokážu ochrániť vaše vybavenie proti vonkajším vplyvom. Modulárne odnímateľné priehradky vám umožnia zvoliť si medzi extra ochranou a väčším skladovacím priestorom.

Fototaška bola testovaná priamo výskumníkmi National Geographic k zaisteniu plnej funkčnosti a kvality.

Množstvo vonkajších vreciek poskytuje dostatočný priestor k uloženiu mobilného telefónu, mp3 prehrávača, dokladov a cenností. Vonkajšie pútka vám potom umožnia ľahko pripevniť ďalšie vybavenie.

Viac informácií

More Information -awtawtawta
VýrobcaNational Geographic
Farbabéžová
Vonkajšie rozmery42,5 x 18 x 31 cm
Vnútorné rozmery42 x 14 x 30 cm
MateriálVýrobce neuvádí
RFID ochrana karetNe
Záruka2 roky

Recenzia

K tomuto produktu zatiaľ nemáme žiadne recenzie.

    O značke

    National Geographic je svetovým populárno-vedeckým mesačníkom, zaoberajúcim sa hlavne témou z oblasti geografie, prírody, etnológie a cestovania. História tohto časopisu sa začala písať už v roku 1888 vo Washington D. C. a je spojená so vznikom spoločnosti National Geographic Society. Táto spoločnosť mala za cieľ rozširovať geografické poznatky a zároveň podporovať vedecké poznanie. V našom obchode si môžete prezrieť a zakúpiť fotobatohy a fototašky National Geographic.