Radi Vám pomôžeme:

+420 722 933 770

(9:00–15:00)

Menu

CamelBak Marathoner Vest – Electric Blue/Lime Pinch

Nie je skladom
Kód produktu
CAMELBAK-U62411
Vaša cena (s DPH) 91,92 €
Varianta Electric blue/lime punch
Vyradený z predaja
  • Doprava ZADARMO
  • 365 dní na výmenu
  • Záruka 2 roky
Nie je skladom
Doprava zadarmo
 

Podrobnosti

Vesta na behanie s malým úložným priestorom.

Výborný spoločník na behanie.

- chrbtový systém Air Mesh™
- strečové vrecko vpredu
- reflexné prvky
- dvojitý hrudný pás
- rezervoár 2 l (Antidote™)

Viac informácií

More Information -awtawtawta
VýrobcaCamelbak
Farbamodrá
ObjemVýrobce neuvádí
Vrecko na notebookNie
RozmeryDélka zad: 36 cm
Hmotnosť310 kg
MateriálPolyester
RFID ochrana karetNe
Záruka2 roky

Recenzia (1)

Emil Š.27. 2. 2017
Výborne drží na chrbte. 2L vody je dosť aj na fakt dlhý beh. dokonca ani flaska v prednom vrecku moc neskáče. účel splnil na 100%. Akurát na vodu, nejake drobnosti ako mobil kluce peniaze a malé jedlo. dozadu sa da ešte šupnuť fukerka alebo nahradna ciapka ponožky...

    O značke

    Camelbak je americká firma, ktorá na trhu pôsobí viac ako 20 rokov. Táto firma prišla s originálnym nápadom spojiť batoh a rezervoár na vodu. Zo začiatku boli Camelbaky obľúbené najmä medzi motorkármi a motokrosármi, ale dnes už tieto batohy využívajú takmer všetci, ktorí sa pohybujú v technicky náročnom teréne, kde potrebujú rýchlo a jednoducho dopĺňať tekutiny. Môžu tak venovať svoju pozornosť náročnej jazde a rôznym prekážkam, a pritom majú nepretržitý prístup k vode alebo inej tekutine. Pokiaľ je Vaše telo dostatočne hydratované, dostaví sa zlepšenie výkonu, zníži sa únava a prejdete omnoho väčšie vzdialenosti. Preto by ste nemali nikdy zabúdať na dostatok tekutín pri každom Vašom výlete alebo väčšej túre, či už na bicykli alebo pešo.

    Firma Camelbak sa môže popýšiť mnohými úspechmi. Pomohla horolezcom pri zdolávaní Everestu, bola súčasťou mierových misií, kde jej výrobky pomáhali príslušníkom námornej pechoty. Zabudnúť sa tiež nedá na kozmonautov, ktorí aj s pomocou Camelbaku budujú vesmírne stanice. Uplatnenie produktov tejto firmy je naozaj "extrémne". Camelbak využíva prvotriedny materiál a zaujme Vás hlavne svojím technologickým riešením – vďaka tomu sa drží stále na vrchole.